Вітання для малечі

Опубліковано: 5 грудня Підготовлено ШІ СумДУ ТЕГ : Студетнські заходи

Вітання для малечі

Вони ще маленькі, але вже бачили більше деяких дорослих. Вони зворушливо, щиро та наполегливо хочуть вивчати цей світ, не знаючи війни та болю. Діти, що впритул бачили війну та змушені покинути рідні домівки, також гідні свята !
Студентський та викладацький колектив Шосткинського інституту СумДУ долучився до благодійного проекту «Діти – квіти», ініційований волонтерами організації «З любов’ю у серці». Разом зібрали для діток все, чим можна підняти настрій малюкам: іграшки, солодощі, канцелярію, подарунки та ін .
Напередодні дня святого Миколая представники студентської ради передали до волонтерського центру зібрані презенти.
Таким чином, спільними зусиллями студентська та викладацька громада зробила свій внесок у добру справу та подарувала дітям частинку свята.️

TЕГИ: Студетнські заходи