Нова зустріч з представниками ДСНС

Опубліковано: 08 листопада Підготовлено ШІ СумДУ ТЕГ : Студетнські заходи

Екскурсія до пожежної частини

Нещодавно студенти інституту завітали на екскурсію до Шосткинського районного управління на базі 7-ДПРЧ 2-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Сумській області.
Працівники пожежної станції провели оглядову екскурсію для молоді та продемонстрували спеціальну техніку, обладнання, спорядження, їхнє призначення та характеристики.
Рятувальники детально розповідали про те, як працює та чи інша техніка, відповідали на численні питання. Студенти охоче приміряли спецодяг та спорядження, сідали за кремо автомобілей, гасили умовну пожежу тощо…
Вражень було багато, а інформація - дуже цікавою та корисною.
Безперечно, молодь дедалі більше розуміє важливість дотримання правил безпеки життєдіяльності, цінність людського життя та важливість професії пожежника-рятувальника.

TЕГИ: Запрошуємо на навчання ◊ Студетнські заходи