Представник компанії "Фармак" завітала до студентів Шосткинського інституту

Опубліковано: 28 вересня Підготовлено ШІ СумДУ ТЕГ : Денна форма навчання

Представник компанії "Фармак" завітала до студентів Шосткинського інституту

26 вересня 2023 р.за ініціативи фармацевтичної компанії «Фармак» відбулася зустріч зі студентами Шосткинського інституту та фахівцем з управління персоналом АТ «Фармак» Оксаною Ковальчук.
Під час зустрічі студенти познайомились з діяльністю провідної української компанії, дізнались про можливості, які відкриваються їм у «Фармак». Цікаве спілкування з молоддю про найважливіші для них майбутнє працевлаштування і подальший розвиток змотивувало і запевнило, що вони на правильному шляху.
Спільна діяльність Шосткинського інституту Сумського державного університету із провідними компаніями - запорука професійного розвитку майбутнього випускника!