Вітання студентської ради та директорки ШІ СумДУ з міжнародним Днем студента !

Опубліковано: 17 листопада Підготовлено ШІ СумДУ ТЕГ : Новини інституту

Студенти вітають !

Щирі вітання та найкращі побажання студентської ради ШІ СумДУ з нагоди міжнародного Дня студента !

Вітання директорки Шосткинського інституту СумДУ Наталії Тугай

© Шосткинський інститут СумДУ Шановне студентство !
Дозвольте від щирого серця привітати Вас з Міжнародним днем студента! Кожен, хто був студентом, або є ним зараз, може з впевненістю сказати - студентська пора дивовижна! Це час відкриттів, пошуку свого шляху, сміливих планів, коли все здається можливим.
Нехай прекрасні студентські роки надають вам позитивний заряд енергії, навчають бути сильними в будь-яких життєвих ситуаціях, допомагають вирішувати найсміливіші завдання!
Нехай попереду вас чекають тільки перемоги, а у серцях  завжди буде місце для теплих студеньких спогадів про роки, проведені у стінах нашого учбового закладу. Щастя, здоров'я, миру та любові!