V всеукраїнська науково-методична конференція «ОСВІТА, НАУКА ТА ВИРОБНИЦТВО : РОЗВИТОК ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

Опубліковано: 27 квітня Підготовлено ШІ СумДУ ТЕГ : Науково-дослідна робота

У Шосткинському інституті СумДУ відбулася щорічна V Всеукраїнська науково-методична конференція

23 квітня 2020 року у Шосткинському інституті СумДУ відбулася щорічна V Всеукраїнська науково-методична конференція «Освіта, наука та виробництво: розвиток та перспективи».
У заході взяли участь представники вищих навчальних і дослідних закладів України, зокрема СумДУ, ХТК ім. І.Кожедуба ШІСумДУ, ГНПУ ім. О. Довженка, КНУ імені Т. Шевченка, НАУ, Одеський національний політехнічний університет, Львівський політехнічний національний університет, «КПІ», викладачі й учні Шосткинського центру професійно-технічної освіти, Шосткинського ВПУ-19 та юні науковці гімназії, ліцею, ШСШ №1, ЗОШ № 7, м. Шостки.
Через карантинні заходи пленарне засідання не проводилось, за результатами роботи конференції була надрукована збірка наукових праць, яка вмістила близько 100 тез.
На сайті конференції розміщена електронна версія збірки.

TЕГИ: Науково-дослідна робота Cайт конференції