Головна Новини Студенти Курси Контакти

 

Керівництво
Вчена рада
Факультети
Студентські спілки
Громадські організації
Структурні підрозділи
Інші
 
 
 

Кафедра ПОХВ приймає замовлення на розробку технологій і обладнання отримання гранул, кристалів, класифікації сипучих продуктів змішання і екструзії полімерів.

Архів новин кафедри ПОХВ

 

 

 

 

КАФЕДРА ПРОЦЕСІВ ТА ОБЛАДНАННЯ ХІМІЧНИХ ВИРОБНИЦТВ

Кафедра ПОХВ запрошує на навчання >>>

Кафедра ПОХВ пропонує методичні матеріали >>>

Випускники кафедри «Процеси і обладнання хімічних виробництв» отримують спеціальність інженера-механіка, яка є універсальною і знаходить застосування в різних галузях народного господарства.
Кафедра провадить навчання за багаторівневою системою вищої освіти, випускаючи бакалаврів та спеціалістів.
Сфера діяльності інженерів-механіків хімічної промисловості - це нафто- і газопереробні підприємства, підприємства легкої і харчової промисловості, науково-дослідні інститути і конструкторські бюро. Рівень підготовки випускників кафедри, знання, отримані ними в галузі матеріалознавства, опору матеріалів, механіки, теорії механізмів і машин, хімії та хімічного обладнання, дозволяють працювати не тільки в промисловості, але і успішно займатися розробками нового устаткування, нових технологічних процесів, виробництв.

Випускники Шосткинського інституту Сумського державного університету нині працюють на заводах м. Шостки, Сум, Чернігівської, Дніпропетровської, Луганської та Сумської областей; займаються дослідженнями і розробками в науково-дослідних інститутах багатьох міст України.
Студенти і викладачі кафедри «Процесів та обладнання хімічних виробництв» проводять науково-дослідну роботу. Зокрема займаються дослідженням, розробкою та впровадженням високоефективних апаратів та устаткувань хіміко-технологічних процесів хімічної промисловості. Завдяки виконанню кафедрою договірних замовлень підприємств, що співпрацюють з Шосткинським інститутом СумДУ, удосконалюється їхнє технологічне обладнання та модернізуються процеси виробництва. Інтенсивно розвивається лабораторна база кафедри «Процесів та обладнання хімічних виробництв», здійснюється робота з впровадження в навчальний процес сучасних засобів обчислювальної техніки, розширення форм її використання, розробки на цій базі нових технологій навчання.
Студенти виступають на наукових конференціях молодих вчених та аспірантів СумДУ, беруть активну участь у щорічних науково-практичних семінарах, міжвузівських студентських олімпіадах. Студенти і викладачі кафедри «Процесів та обладнання хімічних виробництв» друкують свої статті і тези доповідей у наукових журналах ВАК України.
Викладачі кафедри забезпечують якісну підготовку фахівців, що позитивно впливає на конкурентоспроможність випускників Шосткинського інституту на ринку праці. Тому немає сумніву, що наші студенти займуть гідні місця у вітчизняній промисловості, науці і техніці.
Шановні випускники шкіл, училищ, коледжів! Кафедра «Процесів та обладнання хімічних виробництв» запрошує вас на навчання до ШІ СумДУ за спеціальністю «Обладнання хімічних виробництв і підприємств будматеріалів»

Адреса кафедри:
м. Шостка, вул. Гагаріна, 1, к.110,114
тел.: (05449) 4-28-25
E-mail : kаfроhv @gmail.соm

Хочешь стать мастеровым?

С 2013 года Шосткинский институт Сумского государственного университета начал выпуск специалистов – механиков. Это значит, что все пять лет студенты–механики будут обучаться в Шостке. И это прекрасная возможность получить высшее образование в области технических наук по месту проживания для тех, кому обучение в других городах пока еще не доступно.
Цель моих заметок – это привлечь внимание старшеклассников школ к профессии инженера-механика, дабы сделать выбор в ее пользу и поступить в Шосткинский институт Сумского университета. На мой взгляд, человеку с дипломом инженера-механика устроить свою жизнь значительно легче, чем остальным. Кто такой инженер-механик? Это человек, знающий основные законы материального мира, умеющий идею воплотить в конкретную конструкцию, разбирающийся в любой технике, умеющий наладить всякое оборудование и знающий, как его отремонтировать, чтобы было довольно начальство или жена, если речь идет о технике бытовой.
Согласитесь, что механическое оборудование есть везде и механики востребованы в любом городе на любом предприятии. Это первая область для трудоустройства. Есть и другие. Например, наука. Если посмотреть вокруг, то все, что вы увидите, создано инженерами-конструкторами, то есть инженерами-механиками. Инженер-конструктор, из-под карандаша или из компьютера которого выходят конечные продукты инженерной мысли – техническая документация, по которой все создается и эксплуатируется. Это область исследований, экспериментов, первых запусков, первых разочарований и радостей, взросление и возмужание.
Есть и третья область применения рук и знаний инженеров-механиков. Она между разработкой и эксплуатацией оборудования. Это машиностроение. Это целая отрасль и место работы настоящих механиков. Хотел написать – «настоящих мужчин». Но не стал. Инженером-механиком могут быть и женщины. Сейчас труд инженера-механика компьютеризирован и становится все более привлекателен для прекрасной половины.
И как показывает опыт, женщины-конструкторы ни в чем мужчинам не уступают, а в некоторых моментах и дают фору. Главное, решиться это образование получить. Убедил, что с дипломом инженера-механика устроиться можно везде? Даже в наше время. Кстати, завод «Импульс» попросил к себе нашего выпускника. Мы попытались найти. Но не нашли. Наши оказались все трудоустроены. Вот так-то!
Насчет качества обучения тоже можно не сомневаться. Коллектив кафедры «Процессов и оборудования химических производств», которая и выпускает инженеров-механиков в ШИСумГУ, качество обучения гарантирует. Все преподаватели имеют ученые степени, все пришли из промышленности, имеют сотни трудов и патентов. Если у студента есть желание знания получить – научим обязательно!
Кафедра ведет научную работу. В ней участвуют и преподаватели и студенты. Студенты самостоятельно проводят исследования, выступают со своими работами на семинарах и конференциях. Такие студенты – это в перспективе наши научные кадры. Некоторые из способных студентов мы рекомендуем после окончания в аспирантуру и после защиты диссертации ждем к себе на работу.
Так что, уважаемые старшеклассники, ШИ Сум ГУ готов из вас подготовить достойных специалистов. Сделайте свой выбор! Но учтите, пока механик не придумает, не изготовит, не наладит и не включит – никакой продукции ни у кого не будет!

Заведующий кафедры ПОХП ШИ СумГУ           Банишевский В. В.

 

   

 

ПОХВ Професорсько-викладацький склад кафедри:

• Банишевський Віктор Васильович – завідувач кафедри ПОХВ, кандидат технічних наук

• Шаров Борис Іванович – доцент кафедри ПОХВ, кандидат технічних наук

• Проценко Олександр Миколайович – старший викладач кафедри ПОХВ, кандидат технічних наук

• Закусило Роман Васильович - старший викладач кафедри,кандидат технічних наук

• Тур Сергій Васильович – викладач кафедри

• Чертіхін Олег Вікторович – викладач кафедри

• Суров Віктор Михайлович – викладач кафедри

• Карась Валентина Миколаївна – викладач кафедри

• Комаров В'ячеслав Володимирович – завідуючий лабораторією кафедри ПОХВ - аспірант

• Тур Євгенія Віталіївна – лаборант кафедри ПОХВ

• Шкурко Олена Володимирівна – фахівець кафедри ПОХВ

• Остапчук Віра Василівна – фахівець кафедри ПОХВ.

 

 

 

 

 

 

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.