Керівництво
Вчена рада
Факультети
Студентські спілки
Громадські організації
Структурні підрозділи
Інші
 
 
 

Увага ! Кафедра ХТВМС пропонує навчально-методичні матеріали >>>

 
 
 
 

 

 

 

 

 

ЛУКАШОВ ВОЛОДИМИР КОСТЯНТИНОВИЧ

ЗАВІДУВАЧ КАФЕДРИ ХТВМС

ПРОФЕСОР, СТАРШИЙ НАУКОВИЙ СПІВРОБІТНИК, ДОКТОР ТЕХНІЧНИХ НАУК

 

 

Лукашов Володимир Костянтинович у 1970 році закінчив Московський інститут хімічного машинобудування. У 1972 році вступив в очну аспірантуру цього інституту. У 1975 році захистив кандидатську дисертацію.
У 1970-1972 і у 1975-2006 роках працював у Шосткинському науково-дослідному інституті хімічних продуктів. У 1982 році присвоєно вчене звання- старшого наукового співробітника.
У 2003 році в Дніпропетровському національному університеті захистив докторську дисертацію. З 2006 року працював у Шосткинському інституті Сумського державного університету на посаді завідувача кафедри «Хімічної технології високомолекулярних сполук».

Викладає дисципліни:
1.Технологія виробництва високомолекулярних сполук
2.Устаткування виробництва високомолекулярних сполук
Напрями наукових інтересів: процеси в середовищах з твердою дисперсною фазою; гранулювання; фізико-хімія і переробка нітратів целюлози.
Автор 26 винаходів, 119 наукових праць та навчально-методичних публікацій.

Навчальна-методична література:
1.Технология производства високомолекулярных соединений. Раздел «Производство нитратов целюлозы» конспект лекций/ Составитель В.К.Лукашов. – Сумы: Изд-во СумГУ, 2010-196 с.
2.Методичні вказівки до виконання дипломного проекту зі спеціальності «Хімічна технологія високомолекулярних сполук»/Укладач В.К.Лукашов. – Суми: Вид-во СумДУ, 2009-39 с.
3.Методичні вказівки до виконання комплексного курсового проекту зі спеціальності «Хімічна технологія високомолекулярних сполук»/Укладач В.К.Лукашов. – Суми: Вид-во СумДУ. – 18 с.
4.Лукашов В.К. Технологія виробництва нітратів целюлози: навчальний посібник.- Суми:Сумський державний університет, 2012. – 229 с. (з грифом МОНМС, лист № 1/11 – 1332 від 01.02.12.).

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

Професорсько-викладацький склад кафедри:

повернутися назад >>>


 

 

 

 

 

 

 


© Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.
При повному або частковому використанні (копіюванні) матеріалів посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на
http://shinst.sumdu.edu.ua обов'язкове.

Головна Новини Студенти Курси Контакти