Керівництво
Вчена рада
Факультети
Студентські спілки
Громадські організації
Структурні підрозділи
Інші
 
 

Кафедра фундаментальних та загальнонаукових дисциплін пропонує навчально - методичні матеріали >>>

Презентація кафедри >>>

ФЗНД – фундамент інституту !

Метою роботи кафедри є підготовка висококваліфікованих спеціалістів, які мають лідерські та високі моральні риси, є конкурентоздатними на ринку праці, ефективно здійснюють взаємодію в професійному, корпоративному та суспільному середовищі, які володіють соціальною мобільністю і мають стійкий попит у роботодавців. Зазначене потребує від викладачів кафедри забезпечення високого науково-теоретичного, методичного і професійного рівня викладання та інноваційного супроводу навчального процесу.

 
Контактна інформація:
 

ШІСумДУ, вул. Гагаріна, 1, м.Шостка Сумської обл., Україна, 41100,
кабінет 215.
Електронна пошта:
kfznd@ishostka.sumdu.edu.uаЗаходи кафедри ФЗНД:

 

Науково-методична конференція «Освіта, наука та виробництво: розвиток та перспективи»

Сайт конференції:

http://csp.sumdu.edu.ua/

 
 

 

 

КАФЕДРА ФУНДАМЕНТАЛЬНИХ І ЗАГАЛЬНОНАУКОВИХ ДИСЦИПЛІН

2016-2017 рік - викладачі кафедри активно працюють у різних напрямках наукової діяльності. Беруть активну участь у міжнародних і всеукраїнських наукових, науково-практичних і науково-методичних заходах, що проходять у різних вузах України. Опубліковано 5 статей (4 - у фахових виданнях України, 1 - у виданні, що індексується БД Scopus), 28 тез доповідей (13 із них у співпраці з студентами).
Під керівництвом ст. викладача, к.т.н. Павленко О.В. студенти Шосткинського інституту СумДУ здобули заслужене визнання в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії, що відбувся в ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет». Дмитро Самофалов та Артем Полевик узяли участь у роботі двох незалежних секцій олімпіади – «Загальна хімія» та «Хімія (хіміко-технологічний напрямок)». Результати порадували і самих студентів, і їхнього викладача: Дмитро Самофалов отримав диплом II ступеня.
Студенти інституту Ілля Гречко та Артур Остапенко виступили з доповідями в секції «Джерела та споживачі електричної енергії» II етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2015-2016 н.р. у галузі «Електротехніка і електромеханіка», що проходив у Дніпродзержинському державному технічному університет. Юнаки отримали дипломи III ступеня за роботу «Дослідження роботи діючої моделі надпровідного генератора у створеному радіаційному перетворювачу космічного призначення». Їхнього наукового керівника, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри ФЗНД Ю.М.Мар’їнського було відзначено подякою за активну участь у підготовці та проведенні підсумкової конференції «Електротехніка і електромеханіка - 2016».
З метою профорієнтації та пропаганди здорового способу життя викладачами фізвиховання кафедри ФЗНД проведені змагання за програмою «День здоров’я» з нагоди 96 річниці з дня народження славетного земляка, тричі Героя Радянського Союзу І.М. Кожедуба. До участі в спортивних заходах, що організовувалися кафедрою з різних видів спорту, було залучено учнів загальноосвітніх шкіл міста, студентів коледжу та інституту.

 


 

 

 

   

 

Професорсько-викладацький склад кафедри:

Бондар Наталія Юріївна - в.о. завідувача кафедри фундаментальних та загальнонаукових дисциплін, кандидат філологічних наук

Тугай Наталія Олександрівна – старший викладач кафедри ФЗНД, кандидат філософських наук

Павленко Оксана В'ячеславівна – старший викладач кафедри ФЗНД, кандидат технічних наук

Нестеренко Олександр Васильович - викладач кафедри ФЗНД

Пискун Ольга Анатоліївна – провідний фахівець, асистент кафедри ФЗНД

Борзова Наталія Олександрівна – кандидат технічних наук, асистент кафедри ФЗНД

Головатюк Світлана Миколаївна – асистент кафедри ФЗНД

Тихоненкова Світлана Олексіївна – асистент кафедри ФЗНД

Вазієв Ярослав Георгійович - фахівець кафедри ФЗНД

 

Архів новин кафедри фундаментальних та загальнонаукових дисциплін >>>

Більше новин >>>

 

 

 


© Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.
При повному або частковому використанні (копіюванні) матеріалів посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на
http://shinst.sumdu.edu.ua обов'язкове.

Головна Новини Студенти Курси Контакти