Керівництво
Вчена рада
Факультети
Студентські спілки
Громадські організації
Структурні підрозділи
Інші
 
 
 

Склад профспілкового комітету ШІСумДУ :

1.Тугай Наталія Олександрівна - голова профспілкового комітету ПО ШІСумДУ

2. Прожога Ірина Валентинівна
3. Шуляк Світлана Вікторівна
4. Мартинова Наталія Петрівна
5. Бубенець Олена Анатоліївна
5. Марченко Олена Сергіївна

Дізнатися більше >>

  

 

 

 

 

 

ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ ШОСТКИНСЬКОГО ІНСТИТУТУ СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Профспілкова організація Шосткинського інституту Сумського державного університету

Первинна профспілкова організація Шосткинського інституту Сумського державного університету була створена в липні 2007 р. і є добровільним об’єднанням викладачів та співробітників Шосткинського інституту Сумського державного університету. Профспілкова організація налічує 78 членів і є організаційною ланкою Профспілкової організації Сумського державного університету. У своїй діяльності ми керуємось Конституцією України, Законом України «Про про­фесійні спілки, їх права та гарантії діяльності», Статутом Профспілки працівників освіти і науки України, Положенням про профспілку Сумського державного університету і Положенням профспілки Шосткинського інституту Сумського державного університету, а також колективним договором.

Джерелами формування майна організації є внески членів профспілки, а також відрахування коштів інституту на культурно-масову і фізкультурну роботу (які згідно 44 статті Закону України «Про профспілки» становлять не менше нiж 0,3 вiдсотка фонду оплати праці). Членські профспілкові внески сплачуються за безготівковим розрахунком із заробітної плати згідно з заявою члена профспілки і складають 1% із усіх видів заробітної плати. Порядок перерахувань внесків встановлюється відповідним договором профспілки з адміністрацією Шосткинського інституту Сумського державного університету. Частина коштів у розмірі 20% щомісячно перераховується на статутну діяльність профспілковій організації Сумського державного університету з наступним перерахуванням Сумському обкому профспілки працівників освіти і науки України відпові­дно до норм Статуту. Кошти, які зали­шаються після відрахувань, вит­рачаються згідно з кошторисом, затвердженим профкомом.
Основним напрямом діяльності профспілкової організації є представництво та захист трудових і соціаль­но-економічних прав та інтересів працівників у відносинах з адміністрацією, здійснення цього представництва інтересів членів профспілки, використовуючи для захисту їх прав усі передбачені чинним законодавством України форми вирішення індивідуальних та колективних спорів.

41100, Сумська область, м. Шостка, вул.Гагаріна 1 кімната 312.
Тел. 4-28-29.

 

 

   

 

Для здійснення представництва й захисту трудових, соц­іально-економічних прав та інтересів членів профспілки профком:


- здійснює представництво й захист трудових і соціаль­но-економічних прав та інтересів працівників у відносинах з адміністрацією, органами влади, місцевого самоврядування, в суді;
- організовує ведення колективних переговорів, бере участь в укладанні колективного договору і контролює його виконання. З цією метою:
- збирає та узагальнює пропозиції членів профспілки, бере участь у підготовці проекту колективного договору;
- спільно з адміністрацією організовує проведення конференції працівників ШІ Сум ДУ для схвалення проекту колективного договору, за дорученням зборів (конференції) здійснює контроль за виконанням колективного договору;
- звітує про виконання колективного договору на конференції працівників ШІ Сум ДУ.

Дізнатися більше >>

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


© Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.
При повному або частковому використанні (копіюванні) матеріалів посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на
http://shinst.sumdu.edu.ua обов'язкове.

Головна Новини Студенти Курси Контакти